UNKNOWN

Florida · Brevard County · Parcel 21 3423-00-253

$33 810
Assessed Value
$164 740
Market Value
Annual Tax
$33 810
Taxable Value
Ownership
OwnerRowell Family Trust
Mailing Address425 Snug Harbor DR Merritt Island FL 32953
Property Details
Year Built2000
Living Area1 004 sq ft
Lot Size5 122 656 sq ft
Use Code061
Valuation Breakdown
Land Value$12 830
Building Value$20 980
Just (Market) Value$164 740
Assessed Value$33 810
Taxable Value$33 810